Pytania

Jakie są godziny otwarcia Nibylandii?

UWAGA: W razie deszczu atrakcje są niedostępne!

 

Ile kosztuje bilet?

Cena wstępu w miesiącach funkcjonowania Nibylandii to 10 zł za dziecko. Opiekunowie oraz dzieci do 1 roku nie płacą za wstęp i zabawę na terenie Nibylandii. Dzici dostają pieczątką na rękę, która upoważnia je do wielokrotnego wchodzenia w danym dniu.

 

Co obejmuje cena wejścia?

Cena wejścia zawiera: nieograniczony czasem pobyt w Nibylandii, obsługę urządzeń przez naszych doświadczonych pracowników oraz opiekę nad bawiącymi się dziećmi.

 

Czy można skorzystać z atrakcji poza weekendem?

Oczywiście, po wcześniejszej rezerwacji.

 

Co należy zrobić, aby mieć 100% rezerwację dla grupy zorganizowanej (urodziny, przedszkole, szkoła) na dany termin?

Warunkiem realizacji zamówienia jest wypełnienie formularza rezerwacji on-line oraz podpisanie umowy. Rezerwacja on-line nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

 

Czy w Nibylandii można zorganizować urodziny dla dziecka?

Oczywiście można zorganizować taką, jak również dowolną inną uroczystość. Jeżeli jest to normalny dzień otwarcia NIbylandii (sobota - niedziela), to trzeba się liczyć z tym, że mogą być w tym czasie inne dzieci. Rozwiązaniem jest organizacja urodzin w tygodniu oraz rezerwacja on-line. W Nibylandii jest przygotowane specjalne miejsce (stoły i krzesła) gdzie można przeprowadzić urodziny. Obsługa Nibylandii udostępnia to miejsca, natomiast rodzice zapewniają tort i drobne przekąski dla uczestników uroczystości.

 

Czy rezerwując Nibylandię on-line trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami?

Rezerwacja on-line nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami oprócz ustalonych cen biletów w poszczególne miesiące, pod warunkiem że rezerwowany czas mieści się w dniach i godzinach funkcjonowania Nibylandii, czyli 10:00 - 18:00. Jeżeli rezerwacja obejmuje inne dni lub godziny, to każda rozpoczęta godzina to dodatkowy koszt 50 zł.

 

Czy w Nibylandii znajdują się zawsze takie atrakcje jak są na stronie?

Dobór atrakcji w Nibylandii jest uzależniony od dostępności sprzętu oraz od wcześniejszych rezerwacj związanych z normalną działalnością firmy Paint Force. Wszelkie zmiany w tym zakresie są zamieszczane na naszym facebooku.

 

Czy zabawa na naszych urządzeniach jest bezpieczna?

Nasze doświadczenie obejmujące ponad 18 lat pracy w branży i około 4500 zrealizowanych projektów pozwala nam powiedzieć, że zabawa na naszych atrakcjach jest bezpieczna. Nie jest to jednak kwestia przypadku ! Od zawsze dbamy o naszych Gości stosując odpowiednie procedury bezpieczeństwa.
Wszystkie nasze urządzenia posiadają aktualne atesty wystawiane na podstawie odpowiednich badań. 
Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni. Zwracają uwagę na liczbę bawiących się jednocześnie dzieci na urządzeniu, nie pozwalając aby zostały przekroczone normy. Przy dużej liczbie uczestników imprezy wprowadzany jest system "zamknięty" - limitowana liczba dzieci korzystająca z urządzenia w określonym czasie (zwykle co 5 lub 10 minut).

 

Czy osoby dorosłe mogą korzystać z naszych urządzeń?

Wszystkie urządzenia rekreacyjno-rozrywkowe projektowane są tak, aby mogły z nich korzystać osoby w różnym wieku. Dorośli mogą korzystać z większości atrakcji, niemniej jednak każdorazowo w przypadku takiej sytuacji prosimy Państwa o konsultację z nami.