Pytania

Drodzy Rodzice, drogie dzieci.

Zwlekaliśmy bardzo długo z tą informacją, ale niestety nie będzie w tym roku Waszej ulubionej NIBYLANDII na terenie Hotelu Omega. Teren ten został przeznaczony na coś innego
Od prawie dwóch miesięcy walczymy z biurokracją i staramy się o nowe miejsce. Jednak urzędnicy mają swoje poczucie czasu i nie uzyskaliśmy jeszcze jednoznacznej decyzji. Nie tracimy jednak nadziei na pozytywne informacje.

 

Jakie są godziny otwarcia Nibylandii?

UWAGA: W razie deszczu atrakcje są niedostępne!

 

Ile kosztuje bilet?

Cena wstępu w miesiącach funkcjonowania Nibylandii to 10 zł za dziecko. Opiekunowie oraz dzieci do 1 roku nie płacą za wstęp i zabawę na terenie Nibylandii. Dzici dostają pieczątką na rękę, która upoważnia je do wielokrotnego wchodzenia w danym dniu.

 

Co obejmuje cena wejścia?

Cena wejścia zawiera: nieograniczony czasem pobyt w Nibylandii, obsługę urządzeń przez naszych doświadczonych pracowników oraz opiekę nad bawiącymi się dziećmi.

 

Czy w Nibylandii znajdują się zawsze takie atrakcje jak są na stronie?

Dobór atrakcji w Nibylandii jest uzależniony od dostępności sprzętu oraz od wcześniejszych rezerwacj związanych z normalną działalnością firmy Paint Force. Wszelkie zmiany w tym zakresie są zamieszczane na naszym facebooku.

 

Czy zabawa na naszych urządzeniach jest bezpieczna?

Nasze doświadczenie obejmujące ponad 18 lat pracy w branży i około 4500 zrealizowanych projektów pozwala nam powiedzieć, że zabawa na naszych atrakcjach jest bezpieczna. Nie jest to jednak kwestia przypadku ! Od zawsze dbamy o naszych Gości stosując odpowiednie procedury bezpieczeństwa.
Wszystkie nasze urządzenia posiadają aktualne atesty wystawiane na podstawie odpowiednich badań. 
Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni. Zwracają uwagę na liczbę bawiących się jednocześnie dzieci na urządzeniu, nie pozwalając aby zostały przekroczone normy. Przy dużej liczbie uczestników imprezy wprowadzany jest system "zamknięty" - limitowana liczba dzieci korzystająca z urządzenia w określonym czasie (zwykle co 5 lub 10 minut).

 

Czy osoby dorosłe mogą korzystać z naszych urządzeń?

Wszystkie urządzenia rekreacyjno-rozrywkowe projektowane są tak, aby mogły z nich korzystać osoby w różnym wieku. Dorośli mogą korzystać z większości atrakcji, niemniej jednak każdorazowo w przypadku takiej sytuacji prosimy Państwa o konsultację z nami.